0

HİKAYEMİZ

uzunlargroup.com Türkiye'nin En Yenilikçisi

İhtiyacınız olan her şey uzunlargroup'ta 

Online matbaa olarak hizmet veren uzunlargroup'ta, kartvizit, el ilanı, davetiye, amerikan servis, katalog, küp bloknot, rulo vb. 150'nin üzerinde baskı ürünü,


uygun fiyatlarla ve üstelik ücretsiz tasarım desteğile sizleri bekliyor.

site 1.jpg
Realistic Business Cards MockUp 4.jpg

Uzunlar group, tüm baskı ve matbaa ürünlerini tek bir noktadan ve uygun fiyatlı olarak sipariş edebileceğiniz bir online platformdur. Uzunlar Group olarak teknoloji ile birlikte değişen ve gelişen iş dünyasının baskı ve matbaa ihtiyaçlarına geleneksel çözümlerin yerine yeni nesil hızlı, kaliteli, uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz. Kurulduğumuz ilk günden bugüne kadar müşteri memnuniyeti odaklı olarak hizmet vermeye gayret ediyoruz.

Sektör ve hacim fark etmeksizin tüm firmalar matbaa ve baskı ürünlerine ihtiyaç duyar. Firma olarak; müşterilerimizin baskı ihtiyaçları için uygun fiyat ve kaliteli baskıyı en iyi hizmet kalitesi ile birlikte almalarını mümkün kılmayı amaç ediniyoruz. Kartvizit, el ilanı, broşür, davetiye, rulo, etiket, magnet, roll-up, afiş, takvim, Amerikan servis ve 150'nin üzerinde ürün çeşidini bir arada ve uygun fiyatlı olarak bulabileceğiniz Uzunlar Group sizleri bekliyor.

iletişim

Ataköy 7-8-9-10. Kısım Mah.

Çobançeşme E-5 Yanyol Cad.

Ataköy Towers Kat: 6 No: 617

Bakırköy - İstanbul

0533 094 96 17

0212 912 47 54

info@uzunlargroup.com

AİLEMİZE KATILIN

©2020 By Uzunlar Group

  • Pinterest
  • Instagram
  • whatsapp_PNG21